KONST / Litografier / Färglitografi 13475164
nr 1347 5164
Herbert Gentry
(1919-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 108/125. Motivet: 78x49cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:39:24
100 kr
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
Herbert Gentry
Läs mer om Herbert Gentry